:: شرکت آتی نگر سپهر ایرانیان ارایه می کند؛ دسترسی رایگان به تحلیل های اقتصادی و بورسی - 1396/08/23

شرکت آتی نگر سپهر ایرانیان با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی، تحلیل های کوتاه و تصویری خود از تحولات بازار سهام و مسایل مرتبط با آن را به صورت رایگان در اختیار سهامداران و فعالان بازار سرمایه قرار می دهد.

کسب اطلاعات درست که منجر به تصمیم گیری درست شود، در دنیایی که با امواج اطلاعاتی مواجه هستیم، کاری پیچیده و بسیار دشوار است.

شرکت آتی نگر سپهر ایرانیان، یکی از شرکت های وابسته به گروه سرمایه گذاری خوارزمی، در ابتکاری، پس از تولید اطلاعات مفید و موثر در خصوص وضعیت شرکت ها و متغیرهای اقتصاد، این اطلاعات را در قالب ویدئوهای کوتاه و گزارش های تصویری یک یا چند صفحه ای در اختیار مخاطبان و سهامداران قرار می دهد.

مخاطب با صرف حداقل زمان ممکن که از چند دقیقه تجاوز نخواهد کرد، در جریان عملکرد یک شرکت بورسی یا تغییرات در یک حوزه اقتصادی یا صنعتی قرار خواهد گرفت.

بیش از یک سال است که تیم کارشناسی شرکت آتی نگر سپهر ایرانیان، به طور هفتگی تحلیل های ویدئوها و اینفوگراف های مرتبط با بازار سهام را با کیفیتی جذاب و مطلوب روی وبسایت (www.ansi.co ) و کانال تلگرامی شرکت (ansico @) قرار می دهد تا عموم مخاطبان و سهامداران به صورت رایگان از آنها استفاده کنند.تعداد بازدید : 440
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...
ساعت و تاریخ : 18:09- 1397/7/24
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیکی :
شماره تماس :
توضیحات :

دسترسی سریع

سهامداران

درباره خوارزمی

:: آخرین صورت وضعیت پورتفوی
:: اطلاعات روزانه سهام :: پورتال سهامداران :: صندوق سرمایه گذاری :: تاریخچه شرکت :: ساختار سازمانی :: منشور اخلاقی :: شرکت های وابسته :: ترکیب سهامداران
Tel : 021 - 66485908                 Fax : 021 - 66485854
www.kharazmi.ir                               info@kharazmi.ir
تمامی حقوق متعلق است به شرکت سرمایه گذاری خوارزمی
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط پـارس فنـاوران